Lietderīgi zīnat

Filtrēšanas vide MACROLITE

Tradicionālās mehānisko daļiņu filtrēšanas metodes nodrošina attīrīšanu no nešķīstošām daļiņām ar izmēru ne lielāku par 20 mkm. Parasti ar to pilnīgi pietiek lielākās daļas ūdens attīrīšanas problēmu atrisināšanai. Taču nereti rodas situācijas, kad sākotnējais ūdens satur lielu daudzumu sīkas dispersijas duļķu, vai arī ūdens filtrācijas pakāpei tiek uzstādītas īpaši augstas prasības.

Šajos gadījumos tradicionālas metodes vai nu izrādās maz efektīvas, vai nevar nodrošināt lielu ražīgumu, vai arī tām nepieciešami lieli materiālie izdevumi (tajā skaitā, iepriekšējai ķīmiskai ūdens apstrādei).

Keramiskā filtrēšanas vide MACROLITE sniedz unikālu iespēju atrisināt sarežģītus uzdevumu ūdens sagatavošanā, izvairoties no iepriekš minētajiem trūkumiem.

MACROLITE® -tā ir keramiska filtrēšanas vide, kuru kopīgi izstrādāja Amerikas kompānijas 3M un Kinetico speciāli izmantošanai ūdens attīrīšanas jomā. Sākotnēji šī filtrējošā vide tika izmantota tikai oksidēta trīs vērtību dzelzs (rūsas) filtrēšanai sadzīves sistēmās. Taču, pateicoties savām augstajām ekspluatācijas īpašībām, tā ieguva plašu izmantošanu, tajā skaitā komerciālās un rūpnieciskās sistēmās

Galvenā MACROLITE priekšrocība ir tā, ka to izmantojot neizšķīdušo daļiņu ar izmēru 3-5 mikroni atdalīšanai nevajag veikt iepriekšēju ūdens ķīmisko apstrādi, kuras mērķis ir daļiņu „palielināšana” ar koagulācijas vai flokulācijas metodi. Pie tam, tiek nodrošināta augsta attīrīšanas pakāpe, pie salīdzinoši neliela spiediena krituma. Bez tam, apbēršana ar filtrējošo vidi MACROLITE efektīvi paplašinās pie atgriezeniskās skalošanas, praktiski pilnībā atjauno savas filtrācijas spējas. Unikālās MACROLITE CERAMIC īpašības nosaka tās sastāvdaļu daļiņu virsmas forma un struktūra. Pateicoties keramiskā materiāla īpašībām, no kura tās izgatavotas, visas daļiņas ir ar augstu viendabīgu formu un izmēru, kā arī attīstītu grubuļainu virsmu. Tas ļauj efektīvi aizturēt sīkākos nešķīstošos piejaukumus, kurus satur ūdens.

Keramiskā materiāla MACROLITE izcelsme nodrošina arī ļoti augstu filtrējošās vides ilgdzīvošanu. Tā neizjūk atgriezeniskās skalošanas procesā liela filtrēšanas ciklu daudzuma gadījumā un neprasa periodisku papildināšanu.

Ne mazāk svarīgs faktors ir arī pilna MACROLITE ķīmiskā neitralitāte un tās augstā noturība pret ķīmisko ietekmi.

unnamed3

unnamed4

Garantija sistēmām KINETICO un filtriem DIVI GADI.
Baltic Aqua, SIA.  Biķernieku 162a, Rīga, LV 1021, Latvija Tālr.: +371 67536348; Mob.: +371 29244703; E-Pasts: info@balticaqua.lv - www.balticaqua.lv

                                            

Sazināties ar mums