SYR POU

SYR POU

SYR POU – AUGSTRAŽĪGS FILTRS  DZERAMĀ ŪDENS ATTĪRĪŠANAI

Trīskārša aizsardzība vienā filtrā ar atgriezenisko skalošanu!

Ūdensvada ūdens nebūt ne vienmēr atbilst mūsu priekšstatiem par tīru dzeramo ūdeni. Ar ūdensvada ūdeni pie mums nokļūst hlors un tā savienojumi, pesticīdu un herbicīdu piejaukumi, mikroorganismi (baktērijas, vienšūņi un vīrusi). Tiem pievienojas netīrumu un rūsas daļiņas no nolietotām vecām ūdensvadu sistēmām.

Kompānija SYR (Vācija) Jums ļauj iegūt labu dzeramo ūdeni un kvalitatīvu ūdeni ēdiena gatavošanai. To paveic SYR POU – pirmais šāda veida augstražīgs filtrs dzeramajam ūdenim ar atgriezeniskās skalošanas funkciju. Tas ietver 3 filtrus (mehāniskās attīrīšanas filtru, ogles filtru un antibakteriālo filtru) vienā kompaktā korpusā un, pastāvīgi apgādājot Jūs ar tīru ūdeni, apvieno sevī pieejamu cenu, ekspluatācijas vienkāršību un nevainojamu darbību. Filtra skalošanu var veikt manuāli, atkarībā no tā netīrības pakāpes.

SYR POU ir ērti uzstādīt zem virtuves izlietnes. Pie tam jāpievērš uzmanība, lai filtrs būtu uzstādīts pa galveno asi stingri vertikāli un lai zem tā paliktu pietiekami daudz vietas filtra skalojamā ūdens noteces pieslēgšanai.

Tehniskie dati

Spiediens ieejā

Min. 2 bāri, maks. 10 bāri

Izmērs

DN 10

Montāža

Filtra stāvoklis vertikāli, pievienošanas atloks –horizontāli

Temperatūra

30 grādu C

unnamed3

unnamed4

Garantija sistēmām KINETICO un filtriem DIVI GADI.
Baltic Aqua, SIA.  Biķernieku 162a, Rīga, LV 1021, Latvija Tālr.: +371 67536348; Mob.: +371 29244703; E-Pasts: info@balticaqua.lv - www.balticaqua.lv

                                            

Sazināties ar mums