Duo FR, DFR

Duo FR, DFR

DUO – FILTRS AR MANUĀLU ATGRIEZENISKO SKALOŠANU

Filtrs ar manuālu atgriezenisko skalošanu Duo FR (kompānija SYR, Vācija) ir paredzēts saimnieciskā un dzeramā ūdens attīrīšanai. Filtra korpuss ir izgatavots no augsti izturīga ekoloģiski tīra sintētiska materiāla. Funkcionālās detaļas ir izgatavotas no ekoloģiski tīriem sakausējumiem. Filtrs ir aprīkots ar apkalpošanas indikatoru. Savienojošais atloks pagriežas par 360о, kas atvieglo filtra uzstādīšanu. Lai veiktu atgriezenisko skalošanu, ir nepieciešams atvērt lodītes ventili un 2 – 3 reizes pagriezt filtra korpusa apakšējo daļu uz jebkuru pusi. Filtrs Duo DFR papildus ir aprīkots ar spiediena reduktoru un manometru.

Filtri Duo FR-H un Duo DFR-H (sarkanā krāsā) ir paredzēti saimnieciskā un dzeramā ūdens attīrīšanai ar temperatūru līdz 80°C. 

DFR izpildījumā ar spiediena reduktoru kā zilais, tā arī sarkanais filtrs SYR DUO ir aprīkoti ar sistēmu “Click-fix“: spiediena reduktors nedaudz izstiepjas un atkal tiek ievietots. Abi filtri SYR DUO DFR ar iebūvētu spiediena reduktoru tiek piegādāti ar manometru.

 TEHNISKIE DATI

Darba temperatūra

  30 °C / 80 °C

Darba spiediens

 min. 2 bar, max. 16 bar

Uzstādīšanas pozīcija

Vertikāli

Šķidrums

Ūdens

Acu izmērs

 90 µm

Caurplūdes spēja

 DN 20: 1.44 m³/st (0,2 bar Δp)

 

             2.3 m³/st (0,5 bar Δp)

 

 DN 25:   2.3 m³/st (0,2 bar Δp)

 

              3.6m³/st (0,5 bar Δp)

unnamed3

unnamed4

Garantija sistēmām KINETICO un filtriem DIVI GADI.
Baltic Aqua, SIA.  Biķernieku 162a, Rīga, LV 1021, Latvija Tālr.: +371 67536348; Mob.: +371 29244703; E-Pasts: info@balticaqua.lv - www.balticaqua.lv

                                            

Sazināties ar mums